Part Number NB-1052B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $43.12


Product Highlights
| Part Number | NB-1052B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026732 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 1.58 kg |