Part Number NB-1046B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $54.58


Product Highlights
| Part Number | NB-1046B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098116631 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2016 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 21.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |