Part Number 13-TQ1361 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $19.41


Product Highlights
| Part Number | 13-TQ1361 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098041520 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 19, 2017 |
| Updated | Jan 22, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 5.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.15 kg |