Part Number 13-H7351 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $16.44


Product Highlights
| Part Number | 13-H7351 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098128030 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 18, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 13.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |