Part Number 13-H7276 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $20.69


Product Highlights
| Part Number | 13-H7276 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098041353 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 6, 2006 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 13.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |