Part Number 13-H7028 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $13.94


Product Highlights
| Part Number | 13-H7028 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098041117 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 19, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |