Part Number 13-H17480 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $17.68


Product Highlights
| Part Number | 13-H17480 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098048703 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 19, 2017 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.10 kg |