Part Number 13-H17445 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $21.00


Product Highlights
| Part Number | 13-H17445 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105321 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 6, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.15 kg |