Part Number 13-H17381 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $17.94


Product Highlights
| Part Number | 13-H17381 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073361 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 29, 2007 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.15 kg |