Part Number TEC-974 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $50.45


Product Highlights
| Part Number | TEC-974 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098038773 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 14, 2006 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.30 kg |