Part Number TEC-954 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $45.45


Product Highlights
| Part Number | TEC-954 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098074009 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 17, 2006 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.27 kg |