Part Number TEC-858 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $48.13


Product Highlights
| Part Number | TEC-858 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098030579 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 15, 2005 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.57 kg |