Part Number TEC-795 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $33.55


Product Highlights
| Part Number | TEC-795 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098045412 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 16, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.23 kg |