Part Number TEC-791 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $41.93


Product Highlights
| Part Number | TEC-791 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098027241 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 13, 2005 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.32 kg |