Part Number TEC-641 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $38.27


Product Highlights
| Part Number | TEC-641 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098027029 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 13, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.19 kg |