Part Number TEC-610 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $37.16


Product Highlights
| Part Number | TEC-610 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098026978 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 13, 2005 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.85 kg |