Part Number TEC-606 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $35.34


Product Highlights
| Part Number | TEC-606 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098091341 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2008 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.13 kg |