Part Number TEC-532 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $36.54


Product Highlights
| Part Number | TEC-532 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629547891 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.20 kg |