Part Number TEC-340A | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $39.75


Product Highlights
| Part Number | TEC-340A |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098035246 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 27, 2005 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.87 kg |