Part Number TEC-323 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $34.68


Product Highlights
| Part Number | TEC-323 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053493 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 16, 2006 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.86 kg |