Part Number TEC-2414 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $57.93


Product Highlights
| Part Number | TEC-2414 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629547778 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.84 kg |