Part Number TEC-2405 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $79.76


Product Highlights
| Part Number | TEC-2405 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629547693 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.98 kg |