Part Number TEC-2397 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $48.74


Product Highlights
| Part Number | TEC-2397 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629547648 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.39 kg |