Part Number TEC-2280 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $68.17


Product Highlights
| Part Number | TEC-2280 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098766904 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2020 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.36 kg |