Part Number TEC-2225 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $68.61


Product Highlights
| Part Number | TEC-2225 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098766812 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2020 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.99 kg |