Part Number TEC-1821 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $42.83


Product Highlights
| Part Number | TEC-1821 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053837 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 12.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.22 kg |