Part Number TEC-1391 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $43.80


Product Highlights
| Part Number | TEC-1391 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098097169 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.91 kg |