Part Number TEC-1114 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $40.66


Product Highlights
| Part Number | TEC-1114 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098050515 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2007 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.82 kg |