Part Number TEC-1057 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $41.86


Product Highlights
| Part Number | TEC-1057 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036861 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 10, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.28 kg |