Part Number TEC-921 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $51.15


Product Highlights
| Part Number | TEC-921 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098048093 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 23, 2007 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 2.00 kg |