Part Number TEC-862 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $44.80


Product Highlights
| Part Number | TEC-862 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098035086 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 7, 2006 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.57 kg |