Part Number TEC-855 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $48.96


Product Highlights
| Part Number | TEC-855 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098134581 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 12, 2004 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.86 kg |