Part Number TEC-781 | Brand: TEC | 4 items in stock
CA $44.18


Product Highlights
| Part Number | TEC-781 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098045740 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 16, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.75 kg |