Part Number TEC-617 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $42.37


Product Highlights
| Part Number | TEC-617 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098035307 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 27, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.65 kg |