Part Number TEC-436A | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $43.97


Product Highlights
| Part Number | TEC-436A |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098006673 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 18, 2017 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.59 kg |