Part Number TEC-2018 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $114.82


Product Highlights
| Part Number | TEC-2018 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098075808 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 5.27 kg |