Part Number TEC-1977 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $63.06


Product Highlights
| Part Number | TEC-1977 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629009955 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.06 kg |