Part Number TEC-1903 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $44.75


Product Highlights
| Part Number | TEC-1903 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629202141 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.24 kg |