Part Number TEC-1802 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $61.31


Product Highlights
| Part Number | TEC-1802 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098053653 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 23.80 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 2.31 kg |