Part Number TEC-1421 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $47.94


Product Highlights
| Part Number | TEC-1421 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098104836 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 25, 2009 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.91 kg |