Part Number TEC-1303 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $52.10


Product Highlights
| Part Number | TEC-1303 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098073620 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 14, 2008 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.54 kg |