Part Number TEC-1223 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $66.61


Product Highlights
| Part Number | TEC-1223 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098319414 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2009 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.61 kg |