Part Number TEC-1211 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $45.37


Product Highlights
| Part Number | TEC-1211 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098085944 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 17, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.80 kg |