Part Number TEC-1159 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $44.00


Product Highlights
| Part Number | TEC-1159 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098044545 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 31, 2007 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.90 kg |