Part Number TEC-1158 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $52.86


Product Highlights
| Part Number | TEC-1158 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098072036 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 11, 2008 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 2.13 kg |