Part Number TEC-1105 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $43.17


Product Highlights
| Part Number | TEC-1105 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098058641 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 28, 2008 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.45 kg |