Part Number SIM-978 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $39.18


Product Highlights
| Part Number | SIM-978 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098097947 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 19, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.47 kg |