Part Number SIM-974 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $37.50


Product Highlights
| Part Number | SIM-974 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098029436 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 16, 2005 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.46 kg |