Part Number SIM-935 | Brand: SIM | Out of Stock
CA $31.01


Product Highlights
| Part Number | SIM-935 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098025988 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2005 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.73 kg |