Part Number SIM-919 | Brand: SIM | 3 items in stock
CA $38.57


Product Highlights
| Part Number | SIM-919 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004174 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 1.76 kg |